Virale

VIDEO/ Zonja dhe zotërinj, ju prezantojmë me kamarierin më fantastik në Shqipëri, tërmeti s’i rrëzon dot asgjë nga tabakaja

I tillë është edhe ky, i kapur në një lokal bar-kafe në kryeqytet, ku kamarieri mban tabakanë dhe pavarësisht tërmetit, asgjë nuk i rrëzohet nga tabakaja.

Tërmeti që goditi sot Shqipërinë solli ankth dhe panik tek qytetarët, por edhe shumë momente gazmore.

I tillë është edhe ky, i kapur në një lokal bar-kafe në kryeqytet, ku kamarieri mban tabakanë dhe pavarësisht tërmetit, asgjë nuk i rrëzohet nga tabakaja.

Një kamarier i tillë ju duhet, mos e lëshoni!

(F.g/dosja.al)

Shto Koment