ShowbizSport

(VIDEO) Ylli i Mançesterit i rrëmben një puthje të ‘zjarrtë’ në qafë moderatores seksi

Oleksandr Zinchenko, ylli i Mançesterit puthi moderatoren pas fitores së Ukrainës, duke bërë xhiron në rrjet me veprimin e tij të papërmbajtshëm.
Featured image of article: (VIDEO) Ylli i Mançesterit i rrëmben një puthje të ‘zjarrtë’ në qafë moderatores seksi Ylli i Mançesterit, Oleksandr Zinchenko dhe moderatorja,Vlada Sedan.

Ylli i Manchester-it, Oleksandr Zinchenko, i lumtur nga fitorja e madhe me Serbinë, ku i mundën 5-0, ka bërë veprimin e pazakontë. Në një intervistë pas ndeshjes me një moderatore bjonde seksi, Zinçenko i ka dhuruar një puthje ‘të zjarrtë’ në qafë.

22-vjeçari, i cili u shfaq si një rikthim i plotë në skuadrën e fituar nga Premier League në Pep Guardiola, u përdor në një pozicion qendror në mesfushë gjatë ndeshjes kualifikuese të Kampionatit Evropian të UEFA-s me Serbinë, të premten.

Pas ndeshjes, ylli i gëzuar i Manchester City festoi fitoren duke e puthur moderatoren, Vlada Sedan në fund të një interviste plot gjallëri.

Disa njerëz në mediat sociale reaguan me neveri për puthjen. Gjithsesi videoja e këtij momenti të papërmbajtshëm është përhapur me shpejtësi në rrjet.

Burimi: RT

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment