Sport

VIDEO/Vuçiç me “artileri të rëndë”, presidenti i Serbisë punëson huliganët e skuadrave për sigurinë e tij

Siguria e presidentit Vuçiç është kërcënuar dhe për këtë arsye ruhet nga shumë persona
Featured image of article: VIDEO/Vuçiç me “artileri të rëndë”, presidenti i Serbisë punëson huliganët e skuadrave për sigurinë e tij Tifozët
Përditësuar:

SERBI-Në Serbi janë duke vazhduar trazirat e mëdha pasi u njoftua se do të ktheheshin kufizimet e orareve dhe rregullave për shkakun e përhapjes së Koronavirusit. Por këtë herë nuk kishte më bindje të popullit që është ngritur i gjithi në protesta të ashpra dhe përplasje me policinë.

Siguria e presidentit Vuçiç është kërcënuar dhe për këtë arsye ruhet nga shumë persona. Sipas asaj që raportojnë në Serbi, këtë herë ka zgjedhur huliganët e ekipeve të futbollit si sigurinë e tij private, si askush tjetër në Europë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kur këta të fundit janë pikasur nga kamerat janë shmangur me frikën për t’u mos kuptuar pasi shkelin hapur parimet e tyre.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment