Kuriozitete

VIDEO/ Vogëlushi tre vjeçar që bëri të qesh dhe të fitojë duartrokitjet e sallës gjigande

 Një vogëlush 3-vjeçar ka habitur një sallë gjigante të mbushur plotë me njerëz, teksa luan si një talent i vërtetë në violinë.
Featured image of article: VIDEO/ Vogëlushi tre vjeçar që bëri të qesh dhe të fitojë duartrokitjet e sallës gjigande Akim Camara

LIMBURG – I ëmbël, i qeshur me me shumë sens humori, 3-vjeçari ka bërë për vete të gjithë pjesmarrët në sallë.

Ai quhet Akim Camara dhe teksa ka qenë me nënën e tij në një koncert me violinistët më të talentuar, ka kërkuar që të dilte në skenë dhe të luante në violinë. Stafi ka pranuar dhe e kanë duartrokitur pafund talentin e vogël.

3 year old Akim playing the violin

Only 3 years old. Isn’t he amazing?

Posted by André Rieu on Friday, 2 August 2019

Kjo video është parë rreth 300 mijë herë, nga mijëra njerëz në botë.

A.C/Dosja.al

Shto Koment