Aktualitet

VIDEO/ Vajza rrihet nga një i ri në Tiranë, shoku i tyre qëndron duarkryq dhe ‘shijon’ dhunën

Pamjet tregojnë se një prej djemve e godet vajzën në mënyrë të vazhdueshme, ndërsa tjetri qëndron duarkryq. Po ashtu shihet se vajza tenton të mbrohet, por nuk arrin dhe qëllohet me shpulla nga djali.
Featured image of article: VIDEO/ Vajza rrihet nga një i ri në Tiranë, shoku i tyre qëndron duarkryq dhe ‘shijon’ dhunën Dhuna e vajzës tek Ura e Institutit

TIRANË- Një vajzë është rrahur nga një djal në Tiranë në periferi të Tiranës. Video është publikuar nga emisioni “Stop” në Tv Klan, ku shihet një djal që rreth vajzën tek Ura e Instituti në Tiranë.

Pamjet tregojnë se një prej djemve e godet vajzën në mënyrë të vazhdueshme, ndërsa tjetri qëndron duarkryq. Po ashtu shihet se vajza tenton të mbrohet, por nuk arrin dhe qëllohet me shpulla nga djali.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po ashtu shihen dhe shumë automjete që kalojnë aty, por askush nuk shihet të ndalojë për t’i ardhur në ndihmë vajzës në fjalë.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment