Showbiz

VIDEO/Urimi i veçantë i Elvanës për Ermalin në ditën e tij të lindjes

Elvana Gjata ka një urim special për Ermal Mamaqin!
Featured image of article: VIDEO/Urimi i veçantë i Elvanës për Ermalin në ditën e tij të lindjes Këngëtarja, Elvana Gjata dhe moderatori, Ermal Mamaqi.

Elvana Gjata njihet për shoqërinë e saj të ngushtë me aktorin e humorit Mamaqin, por mesa duket realizimi i filmit ‘Dy gisht mjalt’ e ka forcuar dhe më tej marrëdhëniet shoqërore mes tyre.

Ata kanë ndarë shumë kohë bashkë në realizimin e projektit dhe janë bërë si një familje me njëri-tjetrin.

Këngëtarja ka ndarë një urim në Instagram për Ermalin e ngjitur shkruan: “Gëzuar ditëlindjen vllai. Jam krenare për ty!”

Bashkë me urimin, Elvana ka postuar edhe disa nga sekuencat më të bukura nga komedia romantike ‘Dy gisht mjalt’, e cila pritet të shfaqet në të gjitha kinematë me 28 mars.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

View this post on Instagram

 

Gezuar ditelindjen vllai @ermalmamaqiofficial Jam krenare per ty!

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment