Politike

VIDEO/ “Unë të lë nuk më le ti o djalë…”, Kryemadhi kërcen me këngën e Anila Mimanit, pamjet nga festa private në kampin e LRI në Jalë

Kryetarja e LSI ishte e pranishme në Jalë mbrëmjen e djeshme, ku gatoi edhe hasude për të rinjtë e LRI.
Featured image of article: VIDEO/ “Unë të lë nuk më le ti o djalë…”, Kryemadhi kërcen me këngën e Anila Mimanit, pamjet nga festa private në kampin e LRI në Jalë Kryemadhi në Jalë

JALË -Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ishte mbrëmjen e djeshme në Jalë, destinacionin e përvitshëm të LRI. Në një video të siguruar nga “Newsbomb”, Kryemadhi shfaqet e veshur me përparëse, teksa po gatuan nën ritmet e këngës së Anila Mimanit, “Do digjesh zjarr”.

Kryemadhi vendosi t’i  futet vetë punëve, duke filluar nga larja e enëve dhe gatimi i hasudes. Kryetarja e LSi u angazhua me punë deri në 02:00 pas mesnate, duke dhënë shembull për të rinjtë e LRI.

Në aktivitet ishte e pranishme edhe ish-drejtoresha e Tatimeve, Briseida Shehaj. Kjo e fundit postoi në Instagram një foto me Kryemadhin, duke zbuluar që kryetarja e LSI po gatuante hasude.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo nuk është hera e parë që Kryemadhi tregon pasionin për gatimin. Edhe gjatë karantinës ajo postonte foto, duke gatuar për familjen.

(g.sh./dosja.al)

Shto Koment