Sport

VIDEO: Tiziano Crudeli nuk e mban veten, goli i Rebicit e bën të fluturojë nga gëzimi

Sot Crudeli ka përjetuar një tjetër ndeshje emocionuese, atë ku Milani fitoi 3-2 ndaj Udineses me përmbysje, dhe nuk është përmbajtur nga fitorja spektakolare
Featured image of article: VIDEO: Tiziano Crudeli nuk e mban veten, goli i Rebicit e bën të fluturojë nga gëzimi Tiziano Crudeli

Tiziano Crudeli është tifozi më i zjarrtë i Milanit. Javë pas jave reagimet e tij për skuadrën e tij të zemrës bëhen virale.

Sot Crudeli ka përjetuar një tjetër ndeshje emocionuese, atë ku Milani fitoi 3-2 ndaj Udineses me përmbysje, dhe nuk është përmbajtur nga fitorja spektakolare.

Shihni këtë video, ku Crudeli shpërthen në lot gëzimi për golin e sulmuesit anësor Rebic në minutat shtesë. Ai iu gëzua fitores së tretë radhazi të “Djallit”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shto Koment