Sport

VIDEO/Tirana në kërkim të mrekullisë, por Young Boys i jep një goditje të hidhur bardhebluve

Megjithatë 45 minutëshi i parë nuk ka shkuar mirë për skuadrën e Tiranës pasi në minutën e 42-të ekipi zvicerian shënoi me futbollistin Fasnacht
Featured image of article: VIDEO/Tirana në kërkim të mrekullisë, por Young Boys i jep një goditje të hidhur bardhebluve Tirana-Young Boys

ZVICËR-Tirana luan “ndeshjen e jetës”  në Zvicër dhe një mrekulli në Bernë do t’i jepte për herë të parë mundësinë për të qenë pjesë e fazës së grupeve të Ligës së Europës. Edhe pse kampionët e Zvicrës janë favoritë absolutë në letër, bardheblutë do të tentojnë gjithçka për gjithçka, për mrekullinë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megjithatë 45 minutëshi i parë nuk ka shkuar mirë për skuadrën e Tiranës pasi në minutën e 42-të ekipi zvicerian shënoi me futbollistin Fasnacht.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment