Sport

Teuta nuk pyet për koronavirus, ekipi nis stërvitjen

VIDEO
Ideja e stafit është të stërvisë skuadrën duke respektuar rregullat dhe ekipi mos të stërvitet në grup por të ketë alternime.
Featured image of article: Teuta nuk pyet për koronavirus, ekipi nis stërvitjen

DURRËS- Në ambjentet e stadiumit “Niko Dovana”, futbollistët e Teutës kanë zbritur në fushë. Stërvitja fillimisht nisi në 9:30 ku prezent ishin kapiteni Arapi, Beqja dhe Çyrbja.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më pas në orën 11:00 kanë mbërritur në stadium edhe tri lojtarë të tjerë, pikërisht Sherif Kallaku, Lorenco Vila dhe Kapllani. Ideja e stafit është të stërvisë skuadrën duke respektuar rregullat dhe ekipi mos të stërvitet në grup por të ketë alternime.

(E.Ç/ Dosja.al)

Shto Koment