Sport

Takim mes batutave, Demi dhe Duka “kunj” Halilit dhe Laskës: E ka larg Riti, i takon të…

Në mbledhjen që ka organizuar Federata Shqiptare e Futbollit, nuk kanë munguar ngacmimet pes presidentëve, shkak u bë vonesa e presidentit të Laçit, Pashk Laska

TIRANË- Në këtë mbledhje nuk munguan as ngacmimet mes njëri-tjetrit. Shkak u bë mbërritja me vonësë e presidentit të Laccit Pashk Laska dhe atij të Tiranës, Refik Halili. Teksa mbërriti ky i fundit, Duka dhe presidenti i Partizanit, Gazmend Demi, nuk i kursyen batutat, e zbardhura nga

Në mbledhjen që ka organizuar Federata Shqiptare e Futbollit, nuk kanë munguar ngacmimet pes presidentëve, shkak u bë vonesa e presidentit të Laçit, Pashk Laska dhe atij të Tiranës, Refik Halili. Teksa mbërriti ky i fundit, Duka dhe presidenti i Partizanit, Gazmend Demi, nuk i kursyen batutat:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gazmend Demi: E ka larg Riti, i takon të vonohet.

Armand Duka: I takon në fakt të vonohet se është në vend të parë

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment