Politike

VIDEO/ Stresi kërcënon Ramën: Shkarko Ardi Veliun ose do të të nxjerr fotot me VIP-at që ta marrin në g…! Kam respekt për Lindën por…

Stresi kërcënon kryeministrin se nëse nuk largon Veliun, atëherë do ti publikojë pamje intime me personazhe të njohur.
Featured image of article: VIDEO/ Stresi kërcënon Ramën: Shkarko Ardi Veliun ose do të të nxjerr fotot me VIP-at që ta marrin në g…! Kam respekt për Lindën por… Stresi

TIRANE– Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, një nga organizatorët e protestës “Drejtësi për Klodianin”, i kërkon kryeministrit Edi Rama të largojë Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë, Ardi Veliu. Në një video live në Instagram, mbrëmjen e sotme, e regjistruar nga Dosja.al, Stresi kërcënon kryeministrin se nëse nuk largon Veliun, atëherë do ti publikojë pamje intime me personazhe të njohur.

Shpërndajeni në çdo media këtë mesazh. Nuk ka uniformë policie që na mposht ne. Edi Rama sillu mir kam respekt për zonjën Linda. Mos më bëj se do të nxjerr në Instagram çfarë ke bërë ti me femra. Mos më bëj që ti hap sekretet, femrat që ta m*rrin ty në goj, që janë edhe VIP dhe ato që janë në pushtet. I kam me fakt Edi Rama, kam shumë respekt për zonjën Linda, zonjë e nderume por për ty jo. Kui kujdes se do ti nxjer sekretet për këtë natë. Nuk kanë faj familjarët e tuj. Ja gjall a vdek kam me ti nxjerrë krejt g*jorse nëse nuk dorëzo Ardi Veliun. Të tjerat do ti nxjerrë shumë shpejt. Natën e mirë shuhena në shesh e nuk më ha hiç edhe nëse më coptoni.”- thotë Stresi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Reperi i ka të zakonshme këto mesazhe për kryeministrin Edi Rama. Lushaj është shpallur në kërkim që pas ditës së parë të protestës, ndërsa ai vijon të sfidojë policinë nga rrjetet sociale.

(f.g/dosja.al)

Shto Koment