Sport

VIDEO/Stërvitje online dhe datëlindje, Kloop i thotë Shaqirit të këndojë në shqip

Përpara se të nisej stërvitja e pazakontë si në kohën e COVID-19, me lidhje live, ka pasur urime nga shumë gjuhë të botës.
Featured image of article: VIDEO/Stërvitje online dhe datëlindje, Kloop i thotë Shaqirit të këndojë në shqip Xherdan Shaqiri dhe Jurgen, shoku i ekipit

ANGLI-Jurgen Kloop di si të motivojë futbollistët e Liverpool edhe në kohë karantinimi.

Ekipi anglez me urdhër të teknikut gjerman, organizoi një seancë stërvitore online por edhe për të festuar ditëlindjen e një prej talenteve të skuadrës si Harvey Elliot.

Përpara se të nisej stërvitja e pazakontë si në kohën e COVID-19, me lidhje live, ka pasur urime nga shumë gjuhë të botës.

Jurgen Klop i ka thënë Shaqirit që të këndojë dhe urojë në shqip, ndërsa më pas do të dëgjonim edhe: “Shumë urime për ty”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

🥰 'Naby lad!', singing and yoga – inside Reds' latest video call

Something to put a smile on your face 😁We check in with the Reds before another squad yoga session – big smiles, togetherness and a special birthday singalong 🥰At times like these, it's important to keep active together and stay in touch with family and friends.

Gepostet von Liverpool FC am Mittwoch, 8. April 2020

(e.ç/dosja.al)

 

Shto Koment