Jete & StilVirale

VIDEO/ Spektakël në ujërat e kaltra të Jonit, 70 notarë nga e gjithë bota kalojnë me not kanalin e Korfuzit

Pamjet nuk zhgënjejnë, prandaj s’duhen humbur.

SARANDË– Pamje spektakolare vijnë nga Butrinti, aty ku është zhvilluar gara e notit Butrint-Korfuz.

Ish-drejtori i Agjencisë Kombëtare të Bregdetit, Auron Tare, shkruan në rrjetet sociale se janë 70 nota nga Evropa dhe Australia të cilët notojnë në Kanalin e Korfuzit.

Pamjet nuk zhgënjejnë, prandaj s’duhen humbur.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment