Aktualitet

VIDEO/ Shokët qeshën kur u vra… kush ishte Mehmet Qema, postimi i fundit në rrjetet sociale dhe miqësia me VIP-at shqiptarë

Në video shihet sesi shokët e tij qeshin duke e konsideruar kërcënimin me pistoletë si një lojë.
Featured image of article: VIDEO/ Shokët qeshën kur u vra… kush ishte Mehmet Qema, postimi i fundit në rrjetet sociale dhe miqësia me VIP-at shqiptarë Mehmet Qema dhe momenti i vrasjes

TIRANE– Mehmet Qema, 27 vjeç ishte mbledhur me shokët e tij në një lokal te rruga “5 maji” mbrëmjen e djeshme kur jeta iu mor nga shoku i tij, 28-vjeçari Marjus Dema. Në pamjet e fundit të jetës, ai shihet teksa ngre duart lart në momentet kur shoku i tij i qendron përpara me armë në dorë. Në video shihet sesi shokët e tij qeshin duke e konsideruar kërcënimin me pistoletë si një lojë. Por nuk rezultoi e tillë. Djali nga Hasi humbi jetën për shkak të një plumbi që u shënjestrua në zemrën e tij.

“Tallmani”, (djali i gjatë), siç e quante veten, më shumë sesa gjithçka, deshi miqtë e tij. Edhe postimi i tij i fundit në rrjetet sociale, iu dedikohet shokëve dhe lagjes “5 maji” që iu dha edhe emrin si “Banda e 5 majit”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HASJANALI (@tallmann_)

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 


Lajmi kryesor: “Banda e 5 majit” përgjak Tiranën/ Vritet Mehmet Qema, shoku provoi fatin dhe e qëlloi me plumb në zemër! Vetëdorëzohet sot në polici, dëshmia: S’doja ta vrisja, e bëra pa dashje! (ZHVILLIMET)

(F.g./dosja.al)

Shto Koment