Sport

VIDEO/ Shkodranët harrojnë koronavirusin për pak sekonda, lokalet kthehen në “stadiume”, shikoni festën e çmendur të tifozëve të Vllaznisë

Gjithçka i ngjan një feste të vërtetë. Edhe pse prej masave anti-Covid stadiumet janë bosh, lokalet vijojnë të kthehen në stadium edhe në ambiente të brendëshme
Featured image of article: VIDEO/ Shkodranët harrojnë koronavirusin për pak sekonda, lokalet kthehen në “stadiume”, shikoni festën e çmendur të tifozëve të Vllaznisë Vllaznia
Përditësuar:

SHKODËR-Birrë, atmosferë, festë dhe brohorima për 90 minuta. Ishte kjo panorama jo vetëm në qytetin e Shkodrës por edhe në lokalet pas fitores 3-2 të Vllaznisë ndaj Tiranës. Goli i realizuar nga Dunga vetëm pak para përfundimit të ndeshjes bëri që në baret e qytetit të harrohej koronavirusi dhe të festonin fitoren e skuadrës së tyre të zemrës.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjithçka i ngjan një feste të vërtetë. Edhe pse prej masave anti-Covid stadiumet janë bosh, lokalet vijojnë të kthehen në stadium edhe në ambiente të brendëshme. Por si e festuan tifozët e Vllaznisë këtë triumf, videot e mëposhtme sjellin të gjithë pasqytën e ngjarjeve.

E.Ç (Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment