Virale

VIDEO/ Shiu i nëntorit kthen stadiumin në “pishinë”, futbollistët e Rrogozhinës zhyten në lluc e luajnë si fëmijë, faqja italiane i bën viralë

Ka mjaftuar një video e publikuar nga faqja me një shikueshmëri mjaft të lartë në Instagram, që fytyrat e futbollistëve të Egnatias t’i shikonin mijëra njerëz dhe të bëheshin viralë deri matanë Adriatikut.
Featured image of article: VIDEO/ Shiu i nëntorit kthen stadiumin në “pishinë”, futbollistët e Rrogozhinës zhyten në lluc e luajnë si fëmijë, faqja italiane i bën viralë Foto nga videoja
Përditësuar:

ITALI– Të rinjtë e ekipit të futbollist të Rrogozhinës janë bërë mjaft të famshëm në rrjetet sociale.

Ka mjaftuar një video e publikuar nga faqja me një shikueshmëri mjaft të lartë në Instagram, që fytyrat e futbollistëve të Egnatias t’i shikonin mijëra njerëz dhe të bëheshin viralë deri matanë Adriatikut.

“Kampionat në kushte perfekte,”– shkruan faqja e huaj me ironi krahas videos, ku të rinjtë shihen teksa hidhen në fushën e mbushur me gropa uji, ku dhe bëjnë stërvitje.

 

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Campo in perfette condizioni… #chefaticalavitadabomber #cfvb

A post shared by CHE FATICA LA VITA DA BOMBER® (@chefaticalavitadabomber) on

 

Në fakt gropat e ujit tashmë janë kthyer në baltë për shkak të reshjeve. Përveç shikueshmërisë së lartë, këto pamje demonstrojnë edhe kushtet e papërshtatshmë në të cilat stërvisten futbollistët e Rrogozhinës.

(R.G/dosja.al)

Shto Koment