Aktualitet

VIDEO/ Shi i rrëmbyeshëm në Prrenjas, rruga mbushet me ujë dhe gure

Një video e kapur nga brenda një makine tregon se është vështirësuar shumë fushëpamja, por në shumë vende në rrugë ka prezencë të shtuar të ujit.
Featured image of article: VIDEO/ Shi i rrëmbyeshëm në Prrenjas, rruga mbushet me ujë dhe gure

PRRENJAS- Reshje të dendura shiu kanë përfshirë sot pasdite qytetin e Librazhdit dhe Prrenjasit. Dosja.al ka siguruar dhe një video, ku shihet se reshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar probleme në qarkullim.

Një video e kapur nga brenda një makine tregon se është vështirësuar shumë fushëpamja, por në shumë vende në rrugë ka prezencë të shtuar të ujit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Siç shihet dhe nga pamjet nga kodrat anës segmentit Prrenjas –Librazhd kanë rënë dhe gurë dhe kanë vështirësuar më shumë kalimin e makinave.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment