Aktualitet

VIDEO/ Sherr masiv tek QTU-ja në Tiranë, security-t rrihen me disa adoleshentë, dëshmitari: U qëlluan se s’kishin maska, djemtë u gjakosën

Pasi kanë shkuar në farmaci, farmacistja nuk kishte të thyente 50 Euro dhe djemtë nuk kanë marrë, por kanë dashur të shkojnë në Exhange.
Featured image of article: VIDEO/ Sherr masiv tek QTU-ja në Tiranë, security-t rrihen me disa adoleshentë, dëshmitari: U qëlluan se s’kishin maska, djemtë u gjakosën Pamje nga sherri

TIRANË- Një sherr ka ndodhur mesditën e djeshme në një qendrën tregtar e Univers në Tiranë, ku disa djem janë përplasur fizikisht me security-t e qendrës tregtare. JOQ ka publikuar pamjet dhe thotë se sherri ka ndodhur për vendosjen e maskave. Djemtë nuk kishin maska dhe i thanë security-t që do t’i marrin në Farmaci. Pasi kanë shkuar në farmaci, farmacistja nuk kishte të thyente 50 Euro dhe djemtë nuk kanë marrë, por kanë dashur të shkojnë në Exhange. Aty janë përballur sërish me securityt dhe ata i kanë futur në një pjesë tuneli.

Qytetari tregon: Jan zen pse nuk kan pas maska. kur jan fut i kan thon do i blejm te farmacia. kan shku te farmacia ska pas me thy lekt ajo se ka pas 50 euro, kur ka dal nga famracia i kan kap kto te sigurimit jo po pse talleni me ne e nuk blet maska. i kan thon ja po iko te thy lekt, e at momentn i kan thon hajdene te cepi, e kan fillu tu i ra me shpulla e tu i sha, at moment kto jan terheq mrbrac, kan dal ne koridor. Pastaj djemte kane reagu. Ai qe i gjuan kur djali eshte shtrire punon ne nje dyqan seshte sigurims. I kan gjakos cunat se i kan rraf edhe me mprapa ne bodrum.

Për më shumë ndiqni pamjet:

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

😯

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania) on


(F.g/dosja.al)

Shto Koment