Aktualitet

Video/ “S’e shkel atdheun me këmbë”, gruaja revoltohet mbi hartën e Shqipërisë, kapet me policin dhe mbledh njerëzit në shesh: M’u largo, ore vëllezër paskeni mbaruar!

Ajo fillon të debatojë me një efektiv policie, i cili thotë gruas që duhet të largohet nga sheshi. Por, gruaja në video, jo vetëm që nuk largohet por fillon të ulërasë e bërtasë e irrituar duke mbledhur rreth saj edhe shumë qytetarë të tjerë.

TIRANË– Një grua është revoltuar ditën e sotme për shkak se harta e Shqipërisë është shtruar në mesin e shesHit “Skënderbej”. Në videon e publikuar nga “Faxweb”, gruaja, identiteti I të cilës nuk bëhet me dije shihet mjaft e revoltuar teksa nuk pranon të shkelë mbi hartën e atdheut të saj.

Ajo fillon të debatojë me një efektiv policie, i cili thotë gruas që duhet të largohet nga sheshi. Por, gruaja në video, jo vetëm që nuk largohet por fillon të ulërasë e bërtasë e irrituar duke mbledhur rreth saj edhe shumë qytetarë të tjerë.

Është turp edhe për ty, edhe për mua që të shkelet Shqipëria me këmbë. E kujt është kjo hartë? E Greqisë? Serbisë? E grekut, e serbit? Kjo është harta ime, është shtëpia ime, është Shqipëria ime! Nuk e shkel atdheun më këmbë…Nuk ka në lindur ata burra këtu që të shkelin Shqipërinë,”- dëgjohet të thotë ajo, teksa fillon të tërheqë një nga karriget që rrëethojnë hartën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mos më prek. Mu largo,”- dëgjohet që i thotë gruaja policit më tej, i cili tenton ta largojë nga sheshi.

Ku jeni more vëllezër, ku jeni moj motra? Paskeni mbaruar? Po ju shkelin Shqipërinë me këmbë. Çfarë paskan bërë kështu?”- vijon më tej gruaja në video.

(f.m/dosja.al)

2 Komente në “Video/ “S’e shkel atdheun me këmbë”, gruaja revoltohet mbi hartën e Shqipërisë, kapet me policin dhe mbledh njerëzit në shesh: M’u largo, ore vëllezër paskeni mbaruar!

  1. PERSHENDETJE TE NDERUAR ZONJA ZOTERINJ JU FLM PER KETE VIDEO TE PUBLIKUAR KA QENE NJE RREVOLTE SHPIRTERORE E AKUMULUAR NE SHPIRTIN TIM PREJ DISA DITESH QE KUR UNE PASHE NE BASHKINE E TIRANES MBI MURET E SAJ VARUR FLAMUJT E BASHKIMIT EUROPIAN NUK DI PERSE ATA FLAMUJ QENDROJNE ATJE DHE FLAMURIN TONE E KANE VENE NE FUND MBULUAR NGA RRAPINJ TE MOS SHIKOHET HARTEN E SHTRIJNE NE TOKE ,CFAR PO NDODH NE TIRANE CFAR ESHTE KY TURP I MADH PER KETE KOMB,NEN KEMBET E SKENDERBEUT KANE VENE PLLAKATENN " PARKU EUROPA " KU JEMI JEMI SHTET APO PROTEKTORAT NEN CISMEN E EVROPES NDER SHEKUJ ME RADHE NUK KEMI PRISTIGJ ,NUK KEMI DINJITET ,NUK KEMI PAVARESI ,TE PERULUR DO TE JEMI SI KOMB ,SI POPULL GJITHE NJE JETE…!!!! NUK DI PSE KJO LETARGJI NE KETE KOMB KUSH JUA KA MBYLLUR KETE GOJE FLAMUJT PARTIAKE DHE HARRUAN FLAMURIN TONE KOMBETAR HARRUAN GJAKUN E DESHMOREVET QE CDO PELLEMBE TOKE ESHTE E LARE ME GJAK ,JAM E SHOKUAR NUK MUND TE HESHT ME " VULLKANI KUR ZIEN NJE DITE SHPERTHEN KA ARDHUR ORA DHE DITA E DUHUR QE SHQIPETARET ME NUK DUHET TE FLEME POPULLI GJYKON LARG KURRE NUK JAM FOTOKOPJE E FIGURAVET NE POLITIKE ME VJEN TURP TE THEM QE KEMI POLITIKANE KUR E KATANDISEN KETE KOMB NE GREMINE TE PAPARE…!!!!ETJ …ETJ NDERIME RESPEKTE NGA ZONJA PRANVERA TEKI MEHMETI KELCYRE ALBANIA kujtese : une jam gruaja qe bera rrevolten ne sheshin skenderbej po deshet publikojeni edhe kete koment nese mendoni se ja vlen keshtu sic e kam shkruar pa asnje fjale tjeter te korrektuar …!!!!

    • PERSE E ZHDUKET VIDEON JU INI MEDJA KAZAN SI JU THOTE KRYEMINISTRI PASKA TE DREJTE SI E BETE KETE PATURPESI KUSH JU VURI THIKEN NE FYT ,ME CFAR TE DREJTE E PUBLIKUAT PA MARRE LEJE TEK UNE DO TJU HEDH NE GJYQ PER KETE PAUDHESI SI GAZETE OK QARTE …!KAQQQQQQQQQ TE TJERAT DO TJUA THEM NE VENDIN E DUHURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Shto Koment