Virale

Sazan Guri sfidon shqiptarët: Futja kot, dollia ngrihet me dhallë e me ujë…ia kalon edhe rakisë (I derdhet lëngu në trup, por s’do t’ja dijë)

Bashkë me disa miq, i veshur me pantallona të shkurtra, kapelen tradicionale alla George Bush, Guri sfidon atdhetarët e tij

Ambientalisti Sazan Guri vazhdon eksplorimin e Shqipërisë. Pasi zbuloi disa ditë më parë vendin ku “Zeusi” krijoi botën dhe shqiptarët, Guri ka dalë me një tezë. Bashkë me disa miq, i veshur me pantallona të shkurtra, kapelen tradicionale alla George Bush, Guri thotë se dollia nuk ngrihet me raki, por me dhallë, të cilën Guri e shkruan si “llallë”.

“Thonë që nuk ngrihet dolli me llallë e me ujë dhe nuk pihet me fund. Ore miq të dashur, aq ngrihet dollia me llallë e me ujë dhe aq pihet me fund, sa ja kalon edhe rakisë. Na kanë mësuar gabim, futja kot, provojeni dhe do te shikoni se sa do të ngjizë….urimi, hahaha”,-shkruan Guri në rrjetet sociale.

Për më shumë ndiqni pamjet:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.g./dosja.al)

Një Koment në “Sazan Guri sfidon shqiptarët: Futja kot, dollia ngrihet me dhallë e me ujë…ia kalon edhe rakisë (I derdhet lëngu në trup, por s’do t’ja dijë)

  1. gjynaf nga njera ane vapa nga ana tjeter korona e cuan per lesh.Ske ci ben i ka jeta Sazan .MUNDOHU TE MARESH DHE NDONJE MJEKIM SE PO RENDOHESH SHUME

Shto Koment