Aktualitet

VIDEO/ Rrahje masive në qendër të Tiranës, një grup djemsh përleshen në orët e para të mëngjesit (Pamjet ekskluzive)

VIDEO
Rrahje masive në qendër të Tiranës. Siç shihet edhe në videon e siguruar nga Dosja.al një grup djemsh përleshen me njëri-tjetrin.
Featured image of article: VIDEO/ Rrahje masive në qendër të Tiranës, një grup djemsh përleshen në orët e para të mëngjesit (Pamjet ekskluzive)
Përditësuar:

TIRANË- Sherr masiv në Tiranë. Mëngjesin e sotëm, në orën 05:30 ka ndodhur një sherr masiv në qendër të kryeqytetit.

Në pamjet e siguruara nga Dosja.al shfaqen momentet e sherrit, ku të rinjtë rrihen me njëri-tjetrin. Në një moment hyn një grua për t’i ndarë, por gjithsesi të rinjtë përleshen sërish.

Nuk kanë munguar sharjet mes tyre, ndërkohë që nga zhurmat janë zgjuar edhe banorët, për të parë se çfarë po ndodh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në vendngjarje nuk ka të pranishme asnjë forcë policie.  Po kështu, nuk dihen ende personat e përfshirë në këtë sherr dhe motivet e kësaj ngjarjeje.

J.V/Dosja.al

Shto Koment