Sport

VIDEO/ Ronaldo nuk e njeh fjalën pushim! Këtë herë portugezi stërvitet duke zëvendësuar girat me fëmijët

Në një postim në Instagram, ylli portugez shfaqet duke bërë stërvitje.
Featured image of article: VIDEO/ Ronaldo nuk e njeh fjalën pushim! Këtë herë portugezi stërvitet duke zëvendësuar girat me fëmijët Ronaldo Duke u stërvitur

PORTUGALI- Cristiano Ronaldo nuk lodhet së ushtruari, ndonëse prej javësh futbollisti portugez ndodhet jashtë fushës së lojës për shkak se kampionatet janë mbyllur për shkak të koronavirusit.

Nëse para disa ditësh postoi një video duke bërë vrap në oborrin e shtëpisë së bashku me partneren e tij, Georgina Rodriguez, sot ka publikuar një tjetër moment të veçantë gjatë stërvitjes.

 

View this post on Instagram

 

Kids, let the Dad do his work 🤷🏻‍♂️❤️😝 #stayhome #stayactive

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Në një postim në Instagram, ylli portugez shfaqet duke bërë stërvitje, ndërsa vajza dhe djali i tij i vogël i qëndrojnë pranë dhe nuk e lënë rehat. “Fëmijë, lëreni babanë të bëjë punën e tij”-shkruan Ronaldo krahas kësaj videoje, ndërsa kënaqet duke luajtur me ta.

(E.Ç. Dosja.al)

Shto Koment