Sport

VIDEO/ Rekord historik, ndeshja Apolonia-Besa mbyllet me 7 katrona të kuq dhe 11 të verdhë

Gola, kartona, përplasje e dhunë ishin të gjitha këto episode të ndodhura brenda një ndeshje të vetme.

FIER- Një ndeshje që i ka patur të gjitha brenda ishte ajo që u zhvillua sot mes Apolonisë dhe Besës të skuadrave U19. 

Gola, kartona, përplasje e dhunë ishin të gjitha këto episode të ndodhura brenda një ndeshje të vetme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po ashtu sfida ka shërbyer dhe të për të thyer një rekord, pasi u morën 7 kartona të kug dhe 11 katrona të vërdhë. Ndeshja u zhvillua mes tensioneve dhe arbitri nuk kurseu asnjë lojtar, duke I ndëshkaur më karton ata që u përfshin në episode që nuk janë të natyrës sportive.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment