Sport

VIDEO: Reali sonte është skandaloz ndaj Valecias, VAR e shpëton nga një gol në kufijtë e milimetrave

Teknologjia ishte në favor të Realit, pasi u hoqi një gol kundërshtarëve për çështje milimetrash
Featured image of article: VIDEO: Reali sonte është skandaloz ndaj Valecias, VAR e shpëton nga një gol në kufijtë e milimetrave Aksioni

Valencia sonte sapo shënoi në portën e Realit me anë të Rodrygos në minutën e 21′. Ishte një gol mjaft i bukur. Sulmuesi mori një pasim fantastik pas shpinës së mbrojtësve, por fatkeqësisht për ekipin e tij ndërhyri VAR.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Teknologjia ishte në favor të Realit, pasi u hoqi një gol kundërshtarëve për çështje milimetrash. Reali nuk po bind në sulm dhe nuk janë të qartë përpara.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment