Politike

VIDEO/ Rama nxjerr pamjet nga spitali i ri i fëmijëve në Durrës dhe i përgjigjet PD: Këtu shihet dallimi mes nesh dhe ju të trazoni të vdekurit

Shefi i qeverisë shkruan se këtu duket dallimi mes partisë së tij dhe të tjerëve, që sipas tij "bëjnë politikë me të vdekurit". 
Featured image of article: VIDEO/ Rama nxjerr pamjet nga spitali i ri i fëmijëve në Durrës dhe i përgjigjet PD: Këtu shihet dallimi mes nesh dhe ju të trazoni të vdekurit Pamje nga videoja e shperndare nga Rama
Përditësuar:

TIRANË– Një ditë pas video-mesazhit ku hodhi poshtë akuzat e rivalit të tij politik, kryeministri Edi Rama e ka nisur të dielën duke ndarë pamjet nga spitali i ri i fëmijëve në Durrës. Krahas videos, shefi i qeverisë shkruan se këtu duket dallimi mes partisë së tij dhe të tjerëve, që sipas tij “bëjnë politikë me të vdekurit”.

POSTIMI I PLOTË: 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(F.g/dosja.al)

Shto Koment