Sport

VIDEO/ “Rama ik” dhe në stadium, tifozët shpërthejnë në brohorima kundër Kryeministrit

Një grup i madh tifozësh kanë brohoritur njëzëri “Rama ik”, “Rama ik” , duke mbytur në pak sekonda dhe festën e tifozëve të tjerë.
Featured image of article: VIDEO/ “Rama ik” dhe në stadium, tifozët shpërthejnë në brohorima kundër Kryeministrit Tifozët me pankartën "Rama ik"

TIRANË- Ndërkohë që në fushën e blertë po performonin 3 këngëtarët dhe i gjithë stadiumi ishte përfshirë nga një atmosferë elektrizuese, një grup tifozësh kanë preferuar që të gëzonin ndryshe.

Një grup i madh tifozësh kanë brohoritur njëzëri “Rama ik”, “Rama ik” , duke mbytur në pak sekonda dhe festën e tifozëve të tjerë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo ka qenë forma e zgjedhur e tifozvë për të protestuar kundër Kryeministrit, Edi Rama, që siç duket kanë shumë pakënaqësi ndaj tij.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment