Aktualitet

Qindra satelitë përshkrojnë qiellin e Tiranës, vargu i dritave mund të shihet me sy të lirë  

VIDEO
Nga videoja e siguruar nga Dosja.al, shihen satelitët, të cilët ecin varg dhe me një distancë të njejtë nga njëri-tjetri.
Featured image of article: Qindra satelitë përshkrojnë qiellin e Tiranës, vargu i dritave mund të shihet me sy të lirë   Satelitet

TIRANË- Qindra satelitë kanë përshkruar qiellin mbrëmjen e sotme. Nga videoja e siguruar nga Dosja.al, shihen satelitët, të cilët ecin varg dhe me një distancë të njëjtë nga njëri-tjetri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo nuk është hera e parë që satelitë kanë përshkruar qiellin e Shqipërisë, pasi vitin e kaluar vargu i dritave të satelitëve janë parë disa herë më sy të lirë.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment