Sport

VIDEO/Agnelli dhe Zhang në Casa Milan: Ja çfarë po diskutohet

Në tavolinë janë hedhur cështjet e fondeve e investimeve që Lega duhet të zgjedhë si partner për shoqërinë që do të administrojë të drejtat televizive të kampionatit në vitet e ardhshme
Featured image of article: VIDEO/Agnelli dhe Zhang në Casa Milan: Ja çfarë po diskutohet Andrea Agnelli
Përditësuar:

ITALI-Vizitë surprizë këtë mëngjes në selinë e Milanit. Andrea Agnelli dhe Steven Zhang (së bashku me Antonellon) mbërritën në Casa Milan. Sipas asaj që ndodh, do të ishte një takim “politik” për çështje që lidhen me kampionatin italian.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Madje në media është edhe videoja kur presidenti i Juventusit futet në ambientet e Milanit. Në veçanti, në tavolinë janë hedhur cështjet e fondeve e investimeve që Lega duhet të zgjedhë si partner për shoqërinë që do të administrojë të drejtat televizive të kampionatit në vitet e ardhshme.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment