Sport

VIDEO/ PLAS TE INTER!!! U acarua me zëvendësimin, Conte tërbohet me sjelljen e Martinez: Trego respekt fenomen ka***, pusho aty!

Sulmuesi argjentinas kishte hyrë në minutën e 35-të të pjesës së parë në vend të Sanchez të dëmtuar, por performanca e tij – shumë sipërfaqësore – e zhgënjeu trajnerin i cili e zëvendësoi në minutën e 77-të.
Featured image of article: VIDEO/ PLAS TE INTER!!! U acarua me zëvendësimin, Conte tërbohet me sjelljen e Martinez: Trego respekt fenomen ka***, pusho aty! Antonio Conte dhe Lautaro Martinez

ITALI-Shkëndija në stol midis Antonio Contes dhe Lautaro Martinez: pavarësisht se Interi tani është kampion, sulmuesi dëshironte të linte firmën e tij në përballjen kundër Romës. Sulmuesi argjentinas kishte hyrë në minutën e 35-të të pjesës së parë në vend të Sanchez të dëmtuar, por performanca e tij – shumë sipërfaqësore – e zhgënjeu trajnerin i cili e zëvendësoi në minutën e 77-të.

Atje tensioni i përgjithshëm shpërtheu, sepse Lautaro nxehet dhe shkelmon një shishe e cila pothuajse godet mbrojtësin e Interit, De Vrij, ndërsa Conte as nuk e shikon në fytyrë, të paktën fillimisht. Pas pak, megjithatë, qortimi i ashpër i Conte nuk vonon.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sepse trajneri, siç shkruan Sky Sport, është shumë i irrituar: “Trego respekt, me kë e ke? Kurrë më këto reagime, fenomen… “, i tha Conte Martinez në një mënyrë të fortë dhe të drejtpërdrejtë. Dhe Lautaro shkoi të ulej në stol, por Conte vazhdoi, Pusho aty, more vesh fenomen i ka***.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment