Sport

VIDEO / Përleshje në rrugët e Londrës, mes tifozëve të Anglisë dhe Skocisë

Në rrugët e kryeqytetit anglez, në mjediset pranë stadiumit, kanë nisur përleshjet e dhunshme midis tifozerive rivale
Featured image of article: VIDEO / Përleshje në rrugët e Londrës, mes tifozëve të Anglisë dhe Skocisë
Përditësuar:

ANGLI – Në orën 21:00, në “Wembly” të Londrës, ka nisur përballja ndërmjet Anglisë dhe Skocisë, ndeshje kjo e vlefshme për grupin C, në finalet e “Euro2020”.

Por rivaliteti, që pritet të shihet ndërmjet dy skuadrave në fushën e blertë, ka nisur më parë në rrugët Londrës. Tifozët skocezë dhe ata anglezë kanë nisur përleshjet ndërmjet tyre…

B.T (Dosjal.al)

Etiketa:

Shto Koment