Showbiz

Perla e radhës/ Rudina Magjistari nuk ndalet: Shkolla ishte me fat që u shemb nga tërmeti, tani duan edhe të tjerat

Teksa kishte të ftuar kryebashkiakun Erion Veliaj, Magjistari, e cilësoi me fat shkollën “Sami Frashëri”, për dy gjëra: që kishte nxënës Veliajn dhe që u shemb nga tërmeti.
Featured image of article: Perla e radhës/ Rudina Magjistari nuk ndalet: Shkolla ishte me fat që u shemb nga tërmeti, tani duan edhe të tjerat Rudina Magjistari dhe Erion Veliaj

TIRANË– Moderatorja Rudina Magjistari e ka nisur edhe këtë sezon televiziv me një tjetër ‘perlë’ nga ato të sajat, që bëhen material për ‘meme’ dhe video virale.

Teksa kishte të ftuar kryebashkiakun Erion Veliaj, Magjistari, e cilësoi me fat shkollën “Sami Frashëri”, për dy gjëra: që kishte nxënës Veliajn dhe që u shemb nga tërmeti.

Sipas Magjistarit, tashmë, do të duan edhe shkolla të tjera, të kenë të njëjtin fat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shkolla ‘Sami Frashëri’ dy herë me fat, që të ka pasur ty nxënës dhe që u trondit nga tërmeti. Sepse do të kërkojnë të gjitha shkolllat tani të bëhen si ‘Sami Frashëri’,”- thotë Magjistari.

Të quhet vërtet me fat një shkollë që e shemb tërmeti? Epo sipas moderatores, po!

(f.m/dosja.al)

Shto Koment