Sport

VIDEO/Për Vidal nuk ka vend as në seancën stërvitore, futbollisti stërvitet në rrugët e Barcelonës

Mesfushori ka prishur me marrëveshje kontratën me Barcelonën dhe ka gjetur akordin me Interin, për të vijuar karrierën te zikaltrit
Featured image of article: VIDEO/Për Vidal nuk ka vend as në seancën stërvitore, futbollisti stërvitet në rrugët e Barcelonës Arturo Vidal
Përditësuar:

BARCELONË-Në pritje të fluturimit drejt Milanos, Arturo Vidal ka zgjedhur rrugët e Barcelonës për t’u stërvitur mëngjesin e sotëm, pasi ka vrapuar nën shoqërinë e përgatitësit të tij atletik, Juan Ramirez.

Mesfushori ka prishur me marrëveshje kontratën me Barcelonën dhe ka gjetur akordin me Interin, për të vijuar karrierën te zikaltrit, por është ende në pritje të “dritës jeshile” për të fluturuar drejt Italisë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Siç raportojnë mediat në vendin fqinj, para se Vidal të niset drejt Milanos, Interi duhet të largojë mbrojtësin uruguaian Diego Godin, të cilin e ndan vetëm zyrtarizimi nga skuadra e Cagliarit.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment