Aktualitet

Për të mos u humbur! Janë ata që marrin vendimin për kufizimet tona, si ‘tallet’ Rakacolli me pozicionin e saj si kryetare e Komitetit Teknik të Ekspertëve, mjekja: Unë jam spikerja…

Kryetarja e Komitetit, Mira Rakacolli, nuk e ka kuptuar që është drejtpërdrejtë dhe ka bërë disa batuta me kolegët e tjerë, ku duket shumë gazmore. 

TIRANË– Një video aspak e zakontë është publikuar në rrjetet sociale, ku shihen disa prej anëtarëve te Komitetit Teknik të Ekspertëve, prej të cilëve presim të mësojmë vendimet e reja.

Kryetarja e Komitetit, Mira Rakacolli, nuk e ka kuptuar që është ne  transmetin drejtpërdrejtë dhe ka bërë disa batuta me kolegët e tjerë, ku duket shumë gazmore.

Unë? Spikerja? Unë do ju..?“, dëgjohet duke thënë Rakacolli në videon e mëposhtëme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(kle.mu./dosja.al)

2 Komente në “Për të mos u humbur! Janë ata që marrin vendimin për kufizimet tona, si ‘tallet’ Rakacolli me pozicionin e saj si kryetare e Komitetit Teknik të Ekspertëve, mjekja: Unë jam spikerja…

  1. Turp kujt ja kane dhene voten. Mbajini ne kurriz o njerez. Perderisa i votuat, jeni te kenaqur me ta. Jepini gaz e futjani vetes me keta sa here te doni. Deri ne gurrmaz tu veje ajo qe keta ju fusin nga pas. Truthare, ja ke votoni

  2. Hani mut tashi. Kjo fare mallit ju thote ca duhet te beni. As dhite nik i kisha lane kesaj ne dore, jo njerez.

Shto Koment