Rajoni

VIDEO/ Pamje të pahijshme, publikohet momenti kur një prift në grek abuzon me një të mitur

Video fillimisht është publikuar në astinomiko.gr, aty shihet prifti, i cili bashkë me djalin e vogël, që raportohet të jetë me origjinë arabe, futet në një cep të një rruge dhe më pas  prifti i prek organin gjenital. Ky veprim ka zgjatur, derisa janë dëgjuar hapat e kalimtarëve. Sekonda më vonë, video tregon kalimtarin që kalon përpara kamerës dhe pak më vonë të riun që ndjek priftin.
Featured image of article: VIDEO/ Pamje të pahijshme, publikohet momenti kur një prift në grek abuzon me një të mitur Pamje nga ngjarja

GREQI-Një video e pahijshme, ku tregohet një prift që është duke abuzuar me një fëmijë të mitur është bërë publike në mediat greke. 

Video fillimisht është publikuar në astinomiko.gr, aty shihet prifti, i cili bashkë me djalin e vogël, që raportohet të jetë me origjinë arabe, futet në një cep të një rruge dhe më pas  prifti i prek organin gjenital. Ky veprim ka zgjatur, derisa janë dëgjuar hapat e kalimtarëve. Sekonda më vonë, video tregon kalimtarin që kalon përpara kamerës dhe pak më vonë të riun që ndjek priftin. Gjithçka është filmuar nga kamerat e sigurisë në rrugë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Video e plotë:

Ekipi i astinomiko.gr vendosi ta publikoi këtë material, për të ndërgjegjësuar qytetarët që mund të shohin të tilla situata dhe t’i raportojnë.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment