Politike

PA KOMENT! Erion Veliaj iu zë radhën të moshuarve që prisnin në diell dhe hyn për të votuar

VIDEO
I zënë ngushtë, Veliaj i pohoi se do të prisnin të gjithë në radhë. Por me të  kaluar disa sekonda, ai mori një sinjal që të hynte brenda.

TIRANE- Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj nuk kishte pse të priste në radhë sot për të votuar njësoj si qytetarët e tjerë të vdekshëm të Tiranës. Siç mund të shihni edhe në këtë video, kryebashkiaku shkon dhe gjen radhë në qendrën e votimit, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa.

“O shokë si jeni? Unë jam të gjashta, jo te pesa” u tha Veliaj për ti sqaruar. Një nga moshuarit ia ktheu duke i thënë: Edhe ne te gjashta jemi.

I zënë ngushtë, Veliaj i pohoi se do të prisnin të gjithë në radhë. Por me të  kaluar disa sekonda, ai mori një sinjal që të hynte brenda.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lajmi kryesor: SHQIPËRIA VOTON/ 3.6 mln shqiptarë “vulosin” 2021! PS kërkon ‘histori’ me mandatin e tretë, PD-LSI zotohen për NDRYSHIMIN e madh, probleme me identifikimin elektronik (ZHVILLIMET)

(F.g/dosja.al)

Një Koment në “PA KOMENT! Erion Veliaj iu zë radhën të moshuarve që prisnin në diell dhe hyn për të votuar

  1. Hemofroditi mutit

Shto Koment