Sport

VIDEO/ Özil zëvendësohet, lojtari nuk e pret mirë dhe qëllon shihen e ujit me shkelm

Futbollisti u zëvendësua në minutën e 59-të, me futbollistin i cili nuk e priti mirë ketë ndërrim, duke i nxjerr inatin fushës së lojës.
Featured image of article: VIDEO/ Özil zëvendësohet, lojtari nuk e pret mirë dhe qëllon shihen e ujit me shkelm Mesut Ozil, pas zëvendësimit

ANGLI- Humbja kundër Manchester City-t, ka sjellë tension tek skuadra e Arsenal. Mesut Özi nuk i ka përmbajtur nervat as me trajnerin e përkohshëm Fredi Ljungberg në përballjen që “topçinjtë” humbën 3-0.

Futbollisti u zëvendësua në minutën e 59-të, me futbollistin i cili nuk e priti mirë ketë ndërrim, duke i nxjerr inatin fushës së lojës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Përveç kritikave që ka marrë nga tifozët për paraqitjet në fushë, lojtari rrezikon të ndëshkohet nga klubi për sjellje anti-sportive.

(E.Ç. Dosja.al)

Shto Koment