Virale

VIDEO/ Nudo apo më bikini me ngjyrë të lëkurës? Vajza del në dritaren e hotelit për të parë protestën e opozitës

Një çift është filmuar dje në protestën e opozitës, teksa shikon protestën e opozitës nga dhoma e hotelit thuajse pa rroba në trup.
Featured image of article: VIDEO/ Nudo apo më bikini me ngjyrë të lëkurës? Vajza del në dritaren e hotelit për të parë protestën e opozitës Çifti në dritaren e hotelit

TIRANË- Opozita zhvilloi pasditen e djeshme protestën e 6-të kombëtare, protestë e cila pati një pjesëmarrje të madhe qytetarësh.

Si duket pjesëmarrja e madhe, por edhe thirrjet që filluan që nga sheshi “Skënderbej” kundër kryeministrit Edi Rama, pankartat e përdorura dhe flamuri i shqipërisë i shkrirë me atë të BE-së, dhe me mbishkrimin “Shqipëria si Europa”, kanë tërhequr vëmendjen edhe të qytetarëve në hotelet aty pranë.

Një video po qarkullon në rrjet, ku shihet një çift në një nga dhomat e hotel “Plazza”, të cilët kanë dalë në dritare thuajse të zhveshur, duke parë dhe filmuar protestën.

Qytetarët kanë pikasur çiftin në fjalë dhe i kanë bërë video e foto.

Nuk është e qartë, nëse vajza është me bikini me ngjyrë të hapur, apo nudo, por sido që të jetë, po bën xhiron e rrjetit.

(Dosja.al)

Shto Koment