SportVirale

VIDEO/ Notarja e njohur vendos një rekord të çuditshëm

Me gotën plotë notarja ka përshkuar një pishinë 50 metra të gjatë, si dhe duke mbajtur ekuilibrin në mënyrë perfekte.
Featured image of article: VIDEO/ Notarja e njohur vendos një rekord të çuditshëm Notarja

Kampionja e notit, Katie Ledecky ka vendosur një rekord personal të saj. Në rrjetet sociale, ajo ka postuar një video të saj duke notuar me një gotë të mbushur me qumësht mbi kokë.

Notarja

Me gotën plotë notarja ka përshkuar një pishinë 50 metra të gjatë, si dhe duke mbajtur ekuilibrin në mënyrë perfekte.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në nënshkrimin e videos 23-vjeçarja  shkroi se kjo është një nga gjërat më të mira që ka bërë gjatë karrierës së saj. “Ndoshta një nga gjërat më të mira të karrierës sime”, shkroi kampionja e 5 medaljeve  olimpike.

(I.A. Dosja.al)

Shto Koment