Aktualitet

VIDEO/ Njolla gjaku në rrugë, makina përplas të riun me biçikletë në Vlorë

Sipas informacioneve mësohet se automjeti që ka përplasur biçikletën ka qenë i tipit Volzvagen, por nuk ka ende detaje të tjera rreth drejtuesit të tij.

VLORË- Një aksident ka ndodhur sot në Vlorë në lagjen Pavarësia, ku një automjet ka përplasur një të ri me biçikletë.

Sipas informacioneve mësohet se automjeti që ka përplasur biçikletën ka qenë i tipit Volzvagen, por nuk ka ende detaje të tjera rreth drejtuesit të tij.

Siç shihet dhe nga videot, në rrugë ka njolla gjaku dhe mësohet se një i ri ka mbetur i dëmtur rëndë dhe është dërguar në spitalin e Vlorës

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të saj.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment