BotaKuriozitete

VIDEO/ Austriaku thyen rekordin botëror, qëndron mbi 2 orë brenda kutisë me akull

Josef Koeberl mundi rekordin e mëparshëm  të cilin ai e vendosi vitin e kaluar, me mbi 25 minuta.

AUSTRI- Një burrë austriak ka thyer një rekord botëror, duke qëndruar në një kuti të mbushur me akull për më shumë se dy orë e gjysmë.

Ai ka qëndruar në një kuti transparente brenda së cilësh kishte shumë kuba akulli, ndërsa ishte i veshur vetem me  rrobat e banjos duke qëndruar 2 orë e 30 minuta dhe 57 sekonda pa lëvizur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Josef Koeberl mundi rekordin e mëparshëm të cilin ai e vendosi vitin e kaluar, me mbi 25 minuta.

e.t/dosja.al

Shto Koment