Aktualitet

VIDEO/ Një person mbi murin me kangjella në Lezhë, policët e Krimeve të veshur civilë vrapojnë, i kërkuari ka bërë plagosje (DETAJE)

Në video shihet dikush tjetër që qëndron mbi një mur me kangjella (mendohet se është punonjës policie).

LEZHE- Dalin pamje nga aksioni i policisë në Lezhë. Efektivë të shumtë të policisë së Shtetit, por edhe civilë të Krimeve janë duke e ndjekur personin, identiteti i të cilit ende nuk dihet.

Paraprakisht, Dosja.al ka arritur të mësojë se ai është banor i Lezhës dhe është shpallur në kërkim për plagosje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë, Balkanweb ka publikuar videon, ku dikush tjetër qëndron mbi një mur me kangjella (mendohet se është punonjës policie).

(F.g/dosja.al)

Shto Koment