Sport

VIDEO/Një ëndërr e bërë realitet,Tonali është i Milanit, lojtari shfaqet i emocionuar përpara vizitave mjekësore

Lojtari është fotografuar dhe përpara vizitave është shfaqur mjaft i emocionuar
Featured image of article: VIDEO/Një ëndërr e bërë realitet,Tonali është i Milanit, lojtari shfaqet i emocionuar përpara vizitave mjekësore Sandro Tonali

MILANO-Sandro Tonali është më në fund lojtari i Milanit. Ish-mesfushori i Brescia-s mbërriti ditën e martë në Milano,por vizitat mjekësore ishin programuar për ditën e sotme. Kuqezinjtë shpenzuan plot 35 milionë euro për një nga lojtarët që konsiderohet si një nga futbollistët me të ardhme të madhe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lojtari është fotografuar dhe përpara vizitave është shfaqur mjaft i emocionuar. Postimi i tij në Instagram për “përrallat” dhe ngjyrat kuqezi me foton kur i vogël mbante veshur fanellën kuqezi, dëshmojnë se lojtari mezi po pret debutimin e tij.

E.Ç (Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment