Sport

VIDEO/ Nga dhomat e zhveshjes në autobuz, Conte feston si i çmendur titullin që po vjen

Futbollistët u tërbuan në dhomat e zhveshjes pas ndeshjes, me këngë që përfshinë gjithashtu Antonio Conten, i rreshtuar në festimin e një triumfi për të cilin tani është vetëm çështje kohe
Featured image of article: VIDEO/ Nga dhomat e zhveshjes në autobuz, Conte feston si i çmendur titullin që po vjen Antonio Conte

MILANO-Inter, praktikisht kampion i Italisë. Skuadra zikaltër ftoi 0-2 në fushën e Crotones dhe do ta fitonte zyrtarisht trofeun në rast se Sassuolo i merr pikë Atalantës në “Mapei Stadiumit” këtë të diel.

Futbollistët u tërbuan në dhomat e zhveshjes pas ndeshjes, me këngë që përfshinë gjithashtu Antonio Conten, i rreshtuar në festimin e një triumfi për të cilin tani është vetëm çështje kohe …

Steven Zhang, presidenti i klubit, përdori rrjetet sociale për të festuar këtë fitore. “Faleminderit Inter”, shkruajti presidenti në profilin e tij në Instagram, duke postuar logon e re të klubit.

E.Ç (Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment