Virale

VIDEO/ Ndodh në Shqipëri! Gomari pi birrë, joshet nga reklama ‘Pi çka të freskon’

Veprimi nuk i ka shpëtuar syrit të kuriozëve që kanë ndaluar për të parë ngjarjen e rrallë.

SHQIPËRI- Një gomar që pi birrë! Kjo është ngjarja më e fundit që ka ndodhur në vendin tonë. Në redaksinë e Dosja.al ka mbërritur një video, ku shihet sesi pronari i një gomari, pasi e ka ngarkuar me dru, ka zgjedhur ta “freskojë” me një birrë.

Veprimi nuk i ka shpëtuar syrit të kuriozëve që kanë ndaluar për të parë ngjarjen e rrallë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mesa duket reklama e bërë virale në Shqipëri e Kosovë “Pi çka të freskon”, ka joshur edhe këtë gomar që ka vendosur ti thotë “Po” alkoolit dhe të freskohet.

A do ti japë dëme? Këtë do e zbulojë pronari në fshatin e tij nëse ka diçka që nuk shkon…

(f.g/dosja.al)

Shto Koment