Sport

VIDEO/ Ndaj Juves konsiderohet ndeshja e sezonit, tifozët e Milanit rrethojnë autobusin, çmenden pas gjestit të Ibrahimovic

Kore, flamuj, tymuese: Curva Sud e Milan-it ka dashur t’i japë zemër ekipit kuqezi në prag të sfidës shumë të rëndësishme kundër Juventus-it
Featured image of article: VIDEO/ Ndaj Juves konsiderohet ndeshja e sezonit, tifozët e Milanit rrethojnë autobusin, çmenden pas gjestit të Ibrahimovic Tifozët e Milanit
Përditësuar:

MILANO-Dhjetëra tifozë të Milanit u mblodhën në qendrën sportive për të përkrahur lojtarët në ndeshjen më të rëndësishme të sezonit, atë ndaj Juventusit.

Kore, flamuj, tymuese: Curva Sud e Milan-it ka dashur t’i japë zemër ekipit kuqezi në prag të sfidës shumë të rëndësishme kundër Juventus-it,megjithatë, tifozët nuk i kushtuan vëmendje të madhe masave anti-COVID. Kore që janë ndezur akoma më shumë nga gjesti që u ka bërë Zlatan Ibrahimovic nga autobusi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Juventus dhe Milan do të përballen mbrëmjen e sotme (20:45) në Allianz Stadium në një ndeshje që mund të jetë vendimtare për garën Champions

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment