Sport

VIDEO/ Napoli tronditet nga një 37-vjeçar, Pandev e Genoa i bëjnë surprizën e hidhur Gattusos

Për napolitanët kjo disfatë konsiderohet shumë rëndë pasi cënon ndjeshëm objektivat dhe vë ne diskutim edhe të ardhmen e Ringios
Featured image of article: VIDEO/ Napoli tronditet nga një 37-vjeçar, Pandev e Genoa i bëjnë surprizën e hidhur Gattusos Genoa-Napoli

ITALI– Genoa i bën surprizën e hidhur skuadrës së Napolit duke e mundur me shifrat 2-1. Për napolitanët kjo disfatë konsiderohet shumë rëndë pasi cënon ndjeshëm objektivat dhe vë ne diskutim edhe të ardhmen e Ringios.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

2 gola të shpejtë të veteranit Goran Pandev në pjesën e parë i hapën rrugën suksesit të Genoas. Të kaltrit shkurtuan shifrat me Politanon në minutën e 79-të por vetëm kaq pasi tre pikët shkuan për Genoan.

E.Ç (Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment