Bota

ME VIDEO: Merkel harron të vendos maskën në parlament, reagimi epik kur e kupton. Çohet me vrap nga karrigia

Në një video të bërë virale, të filmuar disa ditë më parë gjatë një fjalimi në parlament në Bundestag, harroi në vendoste maskën. Siç shihet në video sapo është kujtuar ajo është ngritur me shpejtësi nga vendi i saj dhe ka shkuar ta marrë.
Featured image of article: ME VIDEO: Merkel harron të vendos maskën në parlament, reagimi epik kur e kupton. Çohet me vrap nga karrigia Angela Merkel

GJERMANI– Të gjithëve mund të na ketë ndodhur, të harrojmë maskën kur dalim nga shtëpia. Kjo i ka ndodhur dhe udhëheqëses gjermane Angela Merkel.

Në një video të bërë virale, të filmuar disa ditë më parë gjatë një fjalimi në parlament në Bundestag, harroi në vendoste maskën. Siç shihet në video sapo është kujtuar ajo është ngritur me shpejtësi nga vendi i saj dhe ka shkuar ta marrë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Video e plotë:

Merkel konsiderohet nga shumë analistë si një nga udhëheqëset që udhëzoi dhe komunikoi më së miri me popullin gjatë pandemisë.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment