Politike

VIDEO/ “Më ke fut gocën në punë”, gruaja mezi mban lotët para Ramës,i puth duart në Shijak, kryeministri: Mos na humb kohën me këto

Teksa Rama vizitoi familjet e prekura nga tërmeti në Shijak gruaja e ndaloi vetëm për ta falenderuar dhe për t’i puthur dorën.

DURRËS– Kryeministri Edi Rama është përballur me një grua të emocionuar nga fakti që vajza i ishte punësuar.

Teksa Rama vizitoi familjet e prekura nga tërmeti në Shijak gruaja e ndaloi vetëm për ta falenderuar dhe për t’i puthur dorën.

Se më kë futur gocën në punë. Jam shumë mirënjohëse. Kishte një fëmijë jetim, por kam shumë besim tek ju. E di që nuk keni çfarë të bëni sepse kjo është një gjë e natyrës,”– tha ajo dhe i puthi dorën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë kryeministri iu përgjigj duke i thënë se ajo s’kishte pse mundohej për kaq gjë.

Kaq kishte ti, mos na humb kohën me këto gjëra, vazhdo tani,”- tha ai.

(f.m/dosja.al)

Një Koment në “VIDEO/ “Më ke fut gocën në punë”, gruaja mezi mban lotët para Ramës,i puth duart në Shijak, kryeministri: Mos na humb kohën me këto

  1. Edhe Gjushi i natyres eshte, ka te drejte kjo gruaja. Nejse dashte Zoti nuk na provon me me nje fatkeqesi te tille!

Shto Koment