Sport

VIDEO/ Me dyer të mbyllura, por një burrë lakuriq merr vëmendjen në ndeshjen Granada-Manchester United

Një takim që po luhet në Spanjë pa prezencën e tifozëve, por do të ishte një burrë lakuriq që hyri në fushë duke habitur të gjithë lojtarët.
Featured image of article: VIDEO/ Me dyer të mbyllura, por një burrë lakuriq merr vëmendjen në ndeshjen Granada-Manchester United Tifozi në ndeshjen Granada-Manchester United

SPANJË-Një episod i veçantë ka ndodhur gjatë ndeshjes Granada-Manchester United në takimin e parë çerekfinal të Europa League. Një takim që po luhet në Spanjë pa prezencën e tifozëve, por do të ishte një burrë lakuriq që hyri në fushë duke habitur të gjithë lojtarët.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bëhet fjalë për një njeri që njihet në Granada, i cili del rrugëve të qytetit në këtë mënyrë.Tifozi vrapoi në fushe sikur po festonte një gol dhe doli jashtë saj po vetë. Ndërkohë, policët iberikë kanë hasur probleme të mëdha për ta neutralizuar tifozin edhe pasi doli nga fusha, siç dallohet në video.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment